DSC_8188.jpg

FILOSOFI 

 

CUMA skreddersyr alle oppdrag etter kundens spesifikke ønsker. Vi gjør vårt beste for å tilby unike opplevelser, arrangementer og løsninger, og strekker oss langt for å imøtekomme dine behov.

 
 

Tjenester


EVENT

CUMA skreddersyr alt av arrangementer. Vi gjør lanseringer, messer, kickoff, konferanser, fagdager,idrettsarrangement og sammenkomster av ulike slag. På dette feltet har vi bred og lang erfaring. CUMA følger deg hele veien fra idé til gjennomført event.

MARKETING

CUMA har en egen in-house designavdeling og bistår kunder med alt innen visuell kommunikasjon. Vi leverer alt fra konseptutvikling, web design, utforming av profiler, design til print og digitale flater, samt sampling av produkter. CUMA bidrar gjerne med vår kreative kompetanse tilpasset deres ønsker og behov. 

TRAVEL

CUMA har bred erfaring med gruppereiser, og vi hjelper deg med å gjøre reisen unik. Vi kjenner mange destinasjoner og er gjerne med tidlig i planleggingsfasen for å finne den optimale destinasjonen for din gruppes behov. Vi er gjerne din totalleverandør og holder i alt av logistikk, innhold og planlegging. CUMA sørger for at alt går riktig for seg på tur med minneverdige og unike opplevelser.

 

 

ANSATTE


Are Lunde
Event Manager // Partner
are@cuma.no | +47 958 60 563

tom.jpg

Tom Erik Jensen
Daglig leder i CUMA Holding
tom@cuma.no+47 900 11 222

kari.jpg

Kari Hauge Nielsen
Økonomi og administrasjonssjef
kari@cuma.no+47 905 23 182

Lars Gilleberg
Rådgiver // Sales
lars@cuma.no | +47 982 89 940

Erik Mortvedt
Rådgiver // Sales
erik@cuma.no | +47 479 00 822

Vegard Baalsrud
Prosjektleder
vegard@cuma.no+47 451 22 154

Henriette Mortvedt
Creative
henriette@cuma.no | +47 932 07 007

Anette Maarud
Creative
anette@cuma.no | +47 959 91 986

hvit.jpg

 

event@cuma.no | +4795860563 | Munthes gate 29 | 0260 Oslo

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eget sapien sed risus suscipit cursus. Quisque iaculis facilisis lacinia. Mauris euismod pellentesque tellus sit amet mollis. Nulla a scelerisque turpis, in gravida enim. Pellentesque sagittis faucibus elit, nec lobortis augue fringilla sed. Donec aliquam, mi in varius interdum, ante metus facilisis urna, in faucibus erat ex nec lectus. Cras tempus tincidunt purus, eu vehicula ante. Duis cursus vestibulum lorem.